+90 (544) 679 25 04

Modifiye Yük Konteyner

Modifiye Yük Konteyner


Modifiye Yük Konteyner Özellikleri

Modifiye yük konteyner modelleri barınma, konaklama ve depolama gibi çok farklı amaçlarla kullanılabilen ünitelerdir. Diğer bir deyişle, konteynerlerin asıl işlevleri olan yük taşıma ve nakliye amaçlarıyla kullanılmazlar. Çoğunlukla sabit durmak üzere üretilirler. Bu bakımdan, özel tasarım konteyner modelleri ile benzerlik gösterirler. Ancak aralarında önemli bir fark vardır. Özel tasarım konteyner, bu farklı amaçlar doğrultusunda kullanılmak üzere üretilir. Modifiye yük konteyner çeşitleri ise, en başta yük taşıma amacıyla üretilmiş ancak sonradan modifiye edilmişlerdir. Yani bu üniteler, özlerinde halen birer yük taşıma ve nakliye aracıdır.


Özel Tasarım Modifiye Konteyner

Ancak yapılan değişiklikler sayesinde, artık birer konaklama ve/veya depolama ünitesi olarak kullanılmaları mümkün hale gelmiştir. Modifiye yük konteyner modelleri, örneğin bir garaj olarak kullanılabilir. İki tanesi yan yana koyularak, iki aracın birden aynı anda sığacağı bir garaj elde etmek mümkün olacaktır. Aynı şekilde, ürün deposu, işçi konaklaması, güvenlik kulübesi, jeneratör kabini gibi farklı amaçlarla kullanılmaları mümkündür. Modifiye konteyner modellerinin önemli bir avantajı da, istenen hemen her amaç doğrultusunda modifiye edilebilmeleridir. Zira konteynerler, gerek tasarımları ve gerekse de yapısal nitelikleri nedeniyle farklı amaçlarla kullanılmaya uygun ünitelerdir. Modifiye yük koteyner tercih etmek, konaklamadan uzun süreli barınmaya, malzeme depolamaktan personel kabinlerine kadar farklı ihtiyaçları olan firmalar için en uygun çözüm olacaktır.


Modifiye Yük Konteyner Fiyatları

Modifiye yük konteyneri fiyatları da, bu kullanım amacına göre belirlenir. Zira örneğin garaj olarak kullanılan bir modifiye konteyner modeli ile, bekçi kulübesi olarak kullanılan bir modifiye yük konteyneri, elbette birbirinden farklı özelliklere ve farklı fiyatlara sahip olacaktır. Bu nedenle, modifiye yük konteyneri satın alırken dikkat edilmesi gereken husus, üretim kalitesi ve dayanıklılıktır. Gerekli kalite standartlarına uygun şekilde üretilen modifiye konteynerler, uzun yıllar boyunca kullanılabilecek ve kendilerine yapılan yatırımın kolaylıkla amorti edecektir. Ekon Konteyner, sizlere en uygun modifiye yük konteyner fiyatları ile en kaliteli hizmeti on yıllardan bu yana sunmaktadır. EKMOD isimli seri altında ürettiğimiz modifiye konteynerlerimiz, her kullanım amacı için uygundur.

 

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi