+90 (544) 679 25 04

Yemekhane Konteyner

Yemekhane konteyner


Yemekhane Konteyner Binaları

Yemekhane konteyner, şantiye alanındaki işçilerin yemek yedikleri, özel olarak tasarlanıp üretilmiş ünitelerdir. Bir şantiye alanındaki işçilere yemek yiyebilecekleri ve barınabilecekleri binalar temin etmek, işverenin yükümlülüğündedir ve kanun ile de düzenlenmiştir. Nitekim “Yapı İşlerinde İş Sağlığı Güvenliği Yönetmeliği”, işçi sayısının fazla veya çalışma yerinin uzakta olması halinde, işçilere kolay ulaşılabilen barınma yerleri ve yemekhane sağlanmasını bir zorunluluk haline getirmiştir. Aynı şekilde, “İşçi Sağlığı İş Güvenliği Tüzüğü” gereği, işçilere rahat yemek yenebilecek genişlik ve nitelikte yemek yeme yerleri sağlanması mecburidir. Diğer bir deyişle, yemekhane olarak kullanılacak binanın belirli bazı şartlara haiz olması da gerekmektedir. İşte yemekhane konteyner üniteleri, bu zorunluluğu düşük maliyetle karşılayabilen kullanışlı ve pratik yapılardır.


Kiralık Yemekhane Konteyneri

Kiralık yemekhane konteyneri kullanmak, bu bağlamda işletme ve firmalar için çok daha ekonomik bir çözüm olabilir. Zira konteyner çeşitleri, uzun yıllar boyunca kullanıma uygun ve mobil ünitelerdir. Bir şantiye alanındaki işleri bitince, başka bir alana kolaylıkla taşınabilir ve minimum bakım – onarım masrafı ile, yeniden kullanılmaya hazır olabilir. Bu nedenle, çoğu firma ve işletme kiralık yemekhane konteyneri çözümüne yönelmekte ve uzun dönem kiralama yapmaktadır. Yemekhane konteyner kiralamak, pratik, bütçe dostu ve kullanışlı bir çözümdür. Bu üniteler yürürlükteki mevzuatın gerektirdiği tüm şartları karşılayabilir ve gerek zamandan, gerekse de inşa maliyetinden tasarruf etmenizi sağlar.

Konteyner Yemekhane Fiyatları

Konteyner yemekhane fiyatları, ünitenin büyüklüğüne göre belirlenir. Bu yapılar çoğu özelliği standart olan ünitelerdir. Zira yukarıda da belirttiğimiz gibi, yemekhane konteyner modelleri kanun gereği belirli niteliklere zaten sahip olmalıdır. Bu nedenle, yemekhane konteyner satın alırken üretim kalitesine ve kullanım kolaylığına dikkat etmek gereklidir. Ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretilmiş konteyner yemekhane üniteleri, düşük bir yatırım yaparak on yıllar boyunca hemen her arazide kullanabileceğiniz mobil prefabrik yemekhane sahibi olmanızı sağlar. Ekon Konteyner, bu bakımdan sizlere en kullanışlı ve en uygun fiyatlı konteyner yemekhane çözümlerini sunmaktadır. EKYE isimli seri altında satışa sunduğumuz üniteler, her büyüklükteki işletmelerin ihtiyaçları için uygundur.

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi