+90 (544) 679 25 04

Ofis Konteyner

Zemin seviyesindeki mobil ofisler bir diğer adıyla ofis konteyner, alüminyum ve çelikten imal edilen ve iç mekanı istediğiniz gibi dayayıp döşeyebileceğiniz uygun fiyatlı ve yer değiştirebilen çözümlerdir. Ofis konteyneriniz dış mekanında istediğiniz sayıda ve ölçüde kapı ve penceler yapılabilir. Konteyner ofis içinde zemin parke döşenebilir, çalışma masalarınız ve sandelyeleriniz, bilgisayarlarınız, klimanız, televizyonunuz, mutfağınız ve lavabonuz bir ofis konteyner içine yerleştirilebilir.

Bir ofis konteyneri, işletmenizin dışına veya içine yerleştirebilirsiniz. Dış mekan olarak genellikle inşaat şantiye alanlarında çalışma ofisi olarak kullanıla şantiye ofis konteyneri, bir inşaattan başka bir inşaata geçince kolaylıkla taşıyabilirsiniz. İşletmenizin iç mekanına da bir ofis konteyner yerleştirebilir ve bu sayede işletmenizin içinde bir çalışma odası bölümü yapmış olursunuz. Maliyetler çok düşük ve konteyner ofisin taşınabilir olması size büyük avantajlar ve kolaylıklar sağlamaktadır.

Ofis Konteyner

 

 

 

 

 

 

 

 

Ofis Konteyner Modelleri

Ofis Konteynerinin Avantajları

Bir ofis konteyneri size önemli avantajlar sunar: Ofis konteyner kurulum ücreti yoktur. Zemin seviyesinden uygun ofis girişi ve kademesiz çıkış. Pencerelerde sağlam kaynaklı çelik güvenlik çubukları dahil olmak üzere sağlam güvenlik özellikleri. Dar alanlarda birbirinin üzerine (dış merdivenlerle) istiflenebilme. Standart bir ofis konteyner ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, lütfen bize bildirin. Ekon ofis konteynerlerinde açılır kapılar eklemek, türbin veya havalandırma menfezi eklemek, tavana ışık yerleştirmek, elektrik prizleri ve bir tuvalet eklemek gibi değişiklikler yapabilir. Özel ihtiyaçlarınıza göre özel tasarım ofis konteynerleri yapabiliriz.

Ofis Konteyner Donanımları

Bir ofsik konteynerinde bir dairedeki ya da tıpkı ofisinizdeki gibi kapılar, pencereler, geçişli pencereler, pencere koruyucuları, yalıtım, zemin kaplaması, raflı dolap, HVAC, su tesisatı, ankastre mobilya vb. tüm donanımlar monte edilebilir.


Etiketler: Ofis konteyner, şantiye ofis konteyneri, ofis konteyner yapanlar, ofis konteyner fiyatları, ofis konteyner yapan firmalar.

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi