+90 (544) 679 25 04

Cafe Büfe Konteyner

Cafe Büfe Konteyner


Cafe Büfe Konteyner Nedir?

Cafe büfe konteyner, son zamanlarda oldukça popüler olmuş konteyner büfe açmak için kullanılan ünitelerdir. Özel tasarım konteyner kategorisine giren cafe büfe konteyner çeşitleri, genellikle sıfırdan bu amaçla üretilir. Zira bir cafe veya büfenin ihtiyaçları oldukça farklıdır ve mevcut bir konteyneri modifiye etmek yerine, sıfırdan bu amaç için üretmek çok daha pratiktir. Cafe ve büfe açmak oldukça maliyetli bir iş olup, bu maliyeti mümkün olduğu kadar düşürmek büyük önem taşımaktadır. İşte cafe büfe konteyner modelleri, bu bakımdan size son derece faydalı olacaktır.


Cafe Konteyner

Zira cafe konteyner ya da konteynır kafe ve konteyner büfe tercih ederek, yapısal yatırımları minimuma indirmeniz mümkündür. Cafe büfe konteyner, her tür zemin üzerine yerleştirilebilir. Gerektirdiği takdirde, yerini değiştirmeniz dahi mümkündür. Bu şekilde zemine bağlı olmayan ve taşınabilir bir üniteyi kullanmak, cafe büfe işletmeciliği için önemli bir avantajdır. Bu sayede, yapısal yatırımlarınızı minimumda tutup, bütçenizi örneğin reklam ve tanıtıma ayırmanız mümkün olabilecektir. Bunlara ek olarak, cafe büfe konteyner tercih etmek dikkat çekmenizi de sağlayacaktır. Konteynır kafe ve konteyner büfe modelleri, farklı görünümleri ile dikkat çeker ve ilgi uyandırır. Nitekim sırf özgün ve orijinal görünümleri nedeniyle müşteri çekmeniz dahi mümkün olacaktır.


Cafe Büfe Konteyner Fiyatları

Konteyner cafe maliyeti ve cafe büfe konteyner fiyatları, tahmin edilebileceği üzere değişkendir. Zira her bir ünitenin büyüklüğü ve sahip olacağı özellikler, işletmenin ihtiyaçlarına göre değişecektir. Bu durum, doğal olarak cafe büfe konteyner fiyatları bakımından da belirleyici olacaktır. Örneğin üç üniteden oluşan, otomatik açılır cam kapılara sahip bir konteyner ile, tek kapılı ve tek pencereli basit bir ünitenin fiyatı elbette değişiklik gösterecektir. Cafe büfe konteyner satın almak istiyorsanız, ilk olarak ihtiyaçlarınızı belirlemeniz ve bu doğrultuda en kaliteli, en dayanıklı ve en uzun ömürlü üretim yapan firmayı seçmeniz gerekmektedir. Ekon Konteyner, EKCB isimli seri altında on yıllardan bu yana sizlere en uygun fiyatlı ve en kaliteli cafe büfe konteyner modellerini sunmaktadır.

 

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi

Cafe Büfe Conteyner - Almanya