+90 (544) 679 25 04

Depo Konteyner

Depo konteyner, eşyaların depolanması için çok amaçlı kullanılan konteynerlerdir. Bir depo konteyner içinde ürünlerinizi ve istediğiniz herşeyi güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Portatif ve pratik bir depo konteyner ile depo kiralama veya depo satın alma gibi yüksek maliyetli şeylerden kurtulmuş olursunuz. Depo konteynerler yük konteynerlerinin modifiyesiyle yapılabildiği gibi, çelik konstrüksiyon olarak da istenen ölçülerde yapılabilmektedirler.

Konteynerden üretilmiş bir depo, isteğinize göre yalıtımlı ya da yalıtımsız olarak üretilebilirler. Tabanları boyalı saç veya betopan üzeri epoksi uygulamaları ile anti-bakteriyel kullanıma imkan sağlarlar. Menfezler sayesinde doğal havalandırma yapılarak eşyaların nemden ve rutubetten etkilenmesinin önüne geçilebilmektedir. Bir depo konteyner içine klima da yerleştirilebilir ve bu sayede eğer içinde gıda veya ilaç varsa bunların bozulması ve bayatlaması engellenebilir.

Konteyer depolar yan yana veya üst üste istediğiniz adette eklenerek adeta bir depo fabrikasına dönüştürülebilir. Bu sayede  yüksek maliyetli depolamadan kurtulmuş olursunuz. İstediğiniz zaman bir yerden başka bir yere taşıyabilirsiniz.

Bir depo konteyneri kişisel eşyalarınızı da depolamak amacıyla kullanabilirsiniz. Depo konteyner üreten firmalar arasında Ekon konteyner depo konteynerleri, dış çevre koşullarına son derece dayanıklı ve yüksek kaliteli malzemelerden üretilmektedir


İnşaat maliyetlerinin yüksek olduğu düşünüldüğünde depo konteynerlerinin daha ucuz maliyetlerle depolama ihtiyacının giderilmesinde büyük kolaylık sağladığı bir gerçektir. Taşınabilir olmaları ve her ölçüde birden fazla dizaynlar yapılarak fonksiyonlarının artması mümkün olmaktadır.


 

Etiketler: Depo konteyner, konteyner depotaşınabilir depo, depo konteyner yapanlar, depo konteyner üretenfirmalar.

 

 


 

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi