+90 (544) 679 25 04

Güvenlik Kabini Konteyner

Güvenlik Kabini Konteyner


Güvenlik Kabini Konteyner ve Bekçi Kulübesi

Güvenlik kabini konteyner, bekçi ve güvenlik görevlilerinin kısa süreli barındığı ve ihtiyaçları olan malzemeleri depoladıkları ünitelerdir. Kategori olarak, modifiye konteyner sınıfına girerler. Diğer bir deyişle, bir yük konteyneri üzerinde çeşitli değişiklikler yapılarak üretilirler. Klasik bir konteyner, yaklaşık 3,5 ton çelik barındırır. Yani, her bir konteynerde en az 3, hatta 4 adet güvenlik kabinine yetecek materyal bulunmaktadır. Nitekim güvenlik kabini konteyner modelleri de, aynı bu şekilde üretilir. Boyut olarak çok büyük değillerdir ve çoğunlukla kare şekline sahiptir. Kullanım amaçları uzun süreli barınma olmadığından, bu durum normaldir.


Güvenlik Kabini Konteyner

Bir konteyner bekçi kulübesi, hava şartlarına karşı dayanıklı, sağlam yapılı ve montajı da kolay olmalıdır. Güvenlik kabini konteyner çeşitleri, bu nedenle son derece uygun ünitelerdir. Zira bir güvenlik kabini konteyner, portatif olduğu için istenilen her yere yerleştirilebilir. Diğer bir deyişle, örneğin bir fabrikanın kuzey giriş kapısından kaldırılıp aynı gün güney çıkış kapısına koyulması mümkündür. İnşaat süresi bulunmadığından, zaman kaybedilmesine gerek kalmaz. Bir güvenlik kabini konteyner, satın alındığı gün kullanılmaya başlanabilir. Bu da, gerek kullanım kolaylığı ve gerekse de maliyet bakımından son derece avantajlı bir durumdur. Nitekim inşaat için çeşitli malzemeler almanız ve uzun süre beklemeniz gerekmez. Konteyner bekçi kulübesi, istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda kullanılabilen bir ünitedir.


Konteyner Güvenlik Kabini Satın Al

Konteyner güvenlik kabini içerisinde, temel elektrik tesisatı ve raf gibi eklentiler ile, kapı ve pencere mevcuttur. Arzu edildiği takdirde işletmeye özel üretim yapılarak ek ünitelerin, örneğin bir havalandırmanın ilave edilmesi de mümkündür. Ancak standart güvenlik kabini konteyner çeşitleri, çoğu işletmenin ihtiyaçları için yeterli düzeyde eklenti barındırmaktadır. Konteyner güvenlik kabini satın alırken dikkat etmeniz gereken şeyler imalat kalitesi, kullanım kolaylığı, dayanıklılık ve uzun ömürdür. Kaliteli bir konteyner güvenlik kabini, size on yıllar boyunca ilk günkü sağlamlığında hizmet edebilecektir. Ekon Konteyner, bu bakımdan en uygun güvenlik kabini konteyner fiyatları ve üstün bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

 

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi