+90 (544) 679 25 04

Garaj Konteyner

Garaj konteyner


Garaj Konteyner Nedir, Nasıl Kullanılır?

Garaj konteyner çeşitleri, her tür arazi ve hava şartında dahi bir garajın konfor ile rahatlığını sunabilen ünitelerdir. Nitekim bu nedenle hazır garaj, prefabrik garaj, prefabrik oto garaj gibi isimlerle anıldıkları da olur. Garaj konteynerleri, isimlerinden de anlaşılabildiği üzere bir garaj olarak kullanılmak amacıyla üretilmiştir. Bu nedenle, her şeyden önce içlerine bir araba park etmek mümkündür. Hatta bazı garaj konteyner modelleri, aynı anda iki arabanın park edebileceği kadar büyük ve geniştir. Geleneksel konteyner çeşitleri ile bunu yapabilmek mümkün olmadığından, garaj konteynerleri modifiye edilmiş ünitelerdir.


Garaj Konteynerleri

Her şeyden önce, garaj konteyner modelleri yan taraflarında otomatik açılıp kapanabilen perde sistemli bir kapı barındırır. Bu kapı, kendi üstüne katlandığından yer kaplamaz. Kapandığında ise tam bir güvenlik ve koruma sağlar. Garaj konteyner modelleri, sipariş üzerine özel olarak da üretilebilir. Bu sayede, ek bazı özelliklere sahip olmaları ve istenen boyutta üretilmeleri de mümkün olur. Garaj konteynerleri, son derece pratik ve kullanışlı ünitelerdir. Normal bir garajın inşa edilemeyeceği yerlerde dahi, bir garajın konforunun elde edilmesini sağlar. Buna ek olarak, bakım, tadilat ve onarım masrafları son derece düşüktür. Kendiliğinden yalıtımlı oldukları için, ek bir önlem almanıza gerek kalmaz.


Garaj Konteyner Modelleri ve Fiyatları

Garaj konteyner modelleri, sadece araç depolama maksadıyla kullanılmaz. Bu üniteler, aynı zamanda birer depolama birimi olarak da kullanılabilir. Geniş iç yapıları ve kullanım kolaylıkları, hemen her türlü malzemenin güvenle ve uzun sürelerle depolanmasını mümkün kılar. Birden çok kez kullanılabilen üniteler oldukları için, işleri bittikten sonra başka bir alana nakledilmeleri mümkündür. Garaj konteynerleri, gerek şahısların ve gerekse de işletmelerin kullanabileceği ünitelerdir. Uzun ömürlü yapılar olduklarından, ek bir masraf çıkartmadan on yıllarca kullanılabilmeleri mümkündür. Ekon Konteyner, on yıllardan bu yana garaj konteyner modelleri de üretmekte ve EKG isimli seri altında satışa sunmaktadır. Garaj konteyner fiyatları bütçenizi zorlamayacak seviyelerde olup, üretim kalitesi ise son derece üstündür.

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi