+90 (544) 679 25 04

Özel Tasarım Konteyner

Özel Tasarım konteyner

Özel tasarım konteyner çeşitleri, kapsamı son derece geniş bir kategori olup, genel olarak yük taşıma ve nakliye amacı dışında kullanılan her konteyneri içerisine sokmak mümkündür. Özel tasarım konteyner çeşitleri, gerek görünüm ve gerekse de ebat bakımından yük konteynerlerini andırır. Ancak başka pek çok açıdan da farklılık gösterirler. Her şeyden önce, ayrı bir kapıları ve pencereleri bulunur. Bunların sayısı ve görünümleri, modelden modele değişiklik gösterir. Diğer bir deyişle, özel tasarım konteyner modelleri, öncelikle barınma ve konaklama amacıyla kullanılır. Ancak aynı amaçla kullanılabilen diğer konteynerle kıyasla çok daha lüks ve konforlu olurlar.


Özel Üretim Konteyner Modelleri

Özel üretim konteyner modelleri, özellikle bu amaç için üretilirler. Nitekim modifiye konteyner modelleri ile bu üniteler arasındaki en büyük fark da budur. Modifiye konteynerler, yük konteyneri olarak üretilip sonradan farklı bir kullanım amacına hasredilen ünitelerdir. Özel tasarım konteyner çeşitleri ise, en baştan bu özel kullanım amacına göre üretilir. Klasik konteynerlerin tüm avantajlarına sahiptirler. Diğer bir deyişle yalıtımlı, dayanıklı ve uzun ömürlü olurlar. Bakım, tadilat ve onarım masrafları düşüktür. Yan yana veya üst üste koyularak daha geniş alan yaratılması mümkündür. Ünlü mimarlar dahi özel üretim konteyner modelleri kullanarak çok orijinal ve özgün görünüme sahip yapılar tasarlamaktadır.


Özel Tasarım Konteyner Fiyatları

Kullanım amaçları çok farklı olduğu için, özel tasarım konteyner modelleri de farklı özelliklere sahiptir. Aynı nedenle, özel tasarım konteyner fiyatları da değişiklik gösterir ve modelden modele farklıdır. Ancak genel olarak bu ünitelerin lüks konaklama ve barınma amaçları ile kullanıldıklarını söylemek mümkündür. Bu özel üniteler, hak ettikleri kalite, profesyonellik ve özen ile üretilmelidir. Ancak bu sayede arzu edilen kullanım amacına ulaşmak mümkün olacaktır. Ekon Konteyner, bu bakımdan sizlere en çok sayıda özel üretim konteyner modelini ve en uygun fiyatları sunmaktadır. EKOT isimli seri altında ürettiğimiz özel tasarım konteyner çeşitlerimiz, her kullanım amacına uygun ve üst düzey kalitededir.

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi