+90 (544) 679 25 04

Mobil Konteyner

Mobil konteyner


Mobil Konteyner Nedir?

Mobil konteyner, isminden de belli olduğu üzere “taşınabilir konteyner” anlamına gelmektedir. Nitekim bu nedenle mobil römork konteyner ismiyle anıldıkları da olur. Ancak bu tanım, tek başına mobil konteyner modelleri hakkında bir fikir vermek için yeterli değildir. Zira tüm konteyner modelleri zaten taşınabilme özelliğine sahiptir. Ancak buradaki taşıma, üçüncü bir kişi veya makine tarafından yapılan taşımadır. Örneğin bir vinç ile, bir konteyner herhangi bir yere taşınıp yerleştirilebilir. Mobil konteyner modelleri ise, farklı olarak üçüncü bir kişi veya makineye ihtiyaç duymazlar. Bunlar, altlarında tekerlekler olan ünitelerdir. Bu sayede, bir vincin yardımı olmadan dahi, istenen yere götürülmeleri mümkün olmaktadır.


Mobil Tekerlekli Konteyner

Nitekim mobil tekerlekli konteyner ismiyle de anılmalarının nedeni budur. Alt kısımlarında en az 2 adet, kimi zaman da daha çok sayıda bağımsız tekerlekler mevcuttur. Bu sayede, basit bir otomobil ile dahi, mobil konteyner modelleri kolaylıkla taşınabilmektedir. Bu durum, oldukça ciddi bir avantajdır. Zira taşıma/nakliye için bir vince ihtiyaç duyulmaması hem pratik bir durumdur ve hem de maddi açıdan faydalıdır. Mobil tekerlekli konteyner modelleri, istenen her yere kolaylıkla götürülebilir ve her zemin ile her hava şartında kullanılabilir. Her kullanım amacı için uygunlarsa da, çoğunlukla yük taşıma/nakliye dışındaki amaçlar için kullanılırlar. Yani mobil konteyner modelleri, genellikle konaklama, barınma ve depolama amaçları için tercih edilir.


Mobil Konteyner Fiyatları

Mobil konteyner fiyatları da, bu kullanım amacına göre belirlenir. Zira barınma amacıyla kullanılan bir mobil konteyner, elbette diğer kullanım amaçlarına kıyasla daha yüksek fiyatlara sahip olacaktır. Burada önemli olan, kullanım amacı ne olursa olsun kaliteli, profesyonel ve hem ulusal hem de uluslararası standartlara uygun bir mobil konteyner üretimi gerçekleştirmektir. Ancak bu şekilde üretilen tekerlekli konteyner modelleri arzu edilen kalite ve dayanıklılığı elde etmenizi sağlayacaktır. Ekon Konteyner, EKM isimli serisi altında her kullanım amacına uygun, üst düzey kalitede mobil konteyner modelleri üretip satışa sunmaktadır. Mobil tekerlekli konteyner modellerimiz, kullanışlı, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

 

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi