+90 (544) 679 25 04

Konteyner

Çelik konteyner dünyanın her yerine yayılıyor, sadece nakliye ve depolamadan çok daha fazlası için kullanılıyor. Konteynerler, apartman komplekslerinden ve özel konutlardan okullara ve alışveriş merkezlerine kadar her şey için kullanılan popüler bir ham yapı malzemesi haline geldi. Birimlerin istiflenmesi ve birbirine bağlanması kolaydır. 

İstanbul'da son teknoloji ile üretilen özel tasarım konteyner ihtiyacınız için Ekon Konteyner doğru adres. Konteyner sektöründe Türkiye'de pek çok tanınmış büyük çaplı firmalara yaptığımız konteyner modellerini inceleyebilirsiniz. Ekon konteyner üretimi sağlam ve uzun yıllar kullanabileceğiniz tüm hava koşullarına dayanıklı ve istediğiniz gibi dizayn edilip tasarlanabilir ve içi istediğiniz gibi döşenip donatılabilir.

Depo Amaçlı Konteynerler, modifiye edilmiş veya yeniden düzenlenmiş konteynerler olarak da bilinir. Genellikle 20ft ve 40ft uzunlukta (her ikisi de genellikle 8 ′ yükseklik, 8'6 genişlik) iki standart uzunlukta gelir . Ancak şimdi, çoğu tedarikçi çok çeşitli özelleştirilmiş boyutlar sunmaktadır. Birimler bir zamanlar bir liman kentinden diğerine tekne ile mal göndermek için kullanıldı. En sert hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmış çelikten yapılmıştır. Ancak belirli bir süre sonra, genellikle yaklaşık 10 ila 15 yıl sonra, konteynerler son kullanma tarihlerine ulaşınca artık nakliye endüstrisinde kullanım için onaylanmaz. Bununla birlikte, konteynerler dayanıklı çelikten yapıldığı ve genellikle hava koşullarına ve su geçirmez olduğu için, genellikle depolama konteyneri veya ofis konteyneri amaçları için kullanılırlar. 

Konteynerler her zaman geleneksel yapıdan daha ucuzdur. Örneğin, kapsamlı kaynak ve güçlendirme gerektiren çok konteynerli bir ünite kuruyorsanız, işçilik maliyetleriniz aynı veya daha fazla olabilir. Ek olarak, HVAC, yeni döşeme, pencereler, çift girişli kapılar veya yüksek kaliteli bir kilitleme mekanizması gibi özel eklentiler satın almaya karar verirseniz, daha fazla ödeme yaparsınız. Bir yere konteyner yerleştirmek için bina yapılır gibi kazı, beton, tahta, demir ve işçi maliyetlerinden kurtulursunuz. Bu nedenle portatif, pratik ve çok hesaplı çözümlerdir.

 


Etiketler: Konteyner, konteynerci, konteyner firmaları, konteyner yapanlar, konteyner istanbul, konteyner üreticileri, konteyner üretimi.