+90 (544) 679 25 04

Sandwich Panel Konteyner

Sandwich Panel Konteyner

Sandwich Panel Ölçüleri

Sandwich panel konteyner çeşitleri, Avrupa’da 70, ülkemizde ise son 25 yıldan bu yana kullanılmaktadır. Mimari gelişmeler sonucu ortaya çıktıklarını söylemek mümkündür. Nitekim sağlam, dayanıklı, hafif ve alev almayan yapıları nedeniyle, ilk olarak binaların dış cephe kaplamalarında kullanılmışlardır. Ancak tahmin edilebileceği üzere, bu özellikler pek çok sektörde kullanım alanı bulabilecektir. Gerçekten de öyle olmuş ve sandwich panel çeşitleri hemen her sektörde kullanılmaya başlanmıştır. Nakliye sektörü de bunların arasındadır. Nitekim sandwich panel konteyner çeşitleri, bu bakımdan en sık gördüğümüz uygulamalar arasındadır. Sandwich panel ölçüleri, tek ve sabit bir standarda bağlı değildir. İstenilen her ölçüde üretim yapılabildiğinden, siparişe göre belirlendiklerini söylemek mümkündür.


Sandwich Panel Konteyner Ağırlıkları

Aynı durum, sandwich panel ağırlıkları bakımından da geçerlidir. Sandviç panel ölçüleri siparişe göre değişebildiğinden, sandviç panel ağırlıkları da tek ve sabit değildir. Ancak her halükarda, diğer çözümlere kıyasla son derece hafif olduklarını söylemek mümkündür. Bir sandviç panel, üç katmandan oluşur: iç levha, dış levha ve yalıtım çekirdeği. Genel olarak, iki metal levha arasına yerleştirilmiş bir yalıtım malzemesinden oluştuklarını söylemek mümkündür. Zaten isimleri de buradan gelmektedir. Dış panellerin sahip olduğu özellikler, siparişe ve sandwich panel kullanım alanına göre değişkenlik gösterecektir. Örneğin bir binada kullanılacaksa, ayrı bir su yalıtım örtüsü içermelidir. Sandwich panel konteyner modelleri için kullanılacaksa da, dayanıklılık daha fazla önem taşımaktadır.


Sandwich Panel Konteyner Fiyat

Sandwich panel fiyat seçenekleri, bu nedenle standart bir listeye sahip değildir. Siparişe ve panellerin sahip olacağı özelliklere göre değişkenlik gösterir. Örneğin ek su yalıtımına sahi bir sandwich panel fiyatı farklı, güçlendirilmiş bir panelin fiyatı ise farklı olacaktır. Her halükarda, dikkat edilmesi gereken şey yüksek kalitede üretim ve uzun ömürlü kullanım olmalıdır. Sandwich panel çeşitleri, hızlı montaj, hafif konstrüksiyon, yüksek mukavemet, zengin renk seçenekleri gibi pek çok avantaja sahiptir. Aynı şekilde her bir parçanın kalitesi standart olacak ve bakım işlemleri son derece kolaylaşacaktır. Ekon Konteyner, son teknoloji ürünü sandwich panel konteyner çeşitleri ile hizmetinizdedir.

 

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi