+90 (544) 679 25 04

Birleşimli Konteyner

Birleşimli konteyner


Monoblok Birleşimli Konteyner

Birleşimli konteyner, en özel konteyner çeşitlerinden biridir. Yaşam konteyneri adıyla da bilinir. Özel olması, sabit ve değişmez bir yapısının olmamasından kaynaklanır. Birleşimli konteyner, birden fazla konteynerin istenilen ölçülerde kesilip birleştirilmesi sonucunda üretilen ünitelerdir. Yani her birleşimli konteyner, özel üretim olarak imal edilmektedir ve müşterinin istekleri doğrultusunda belirlenen özellikler içerir. En önemli avantajları, montaj kolaylığıdır. Sipariş üzerine üretildikten sonra, monoblok birleşimli konteyner modelleri kelimenin tam anlamıyla saatler içerisinde monte edilip kullanıma hazır hale gelebilir. Özel birleşim detayları, istenilen yönde monte edilmelerini son derece kolay bir hale getirmektedir. Monoblok birleşimli konteyner modelleri, üç kata kadar çıkabilen ünitelerdir.


Birleşimli Konteyner Ev

Yukarıda da izah edildiği üzere, tek tip bir birleşimli konteyner bulunmamaktadır. Bu üniteler sipariş üzerine özel olarak imal edildiğinden, kullanım amaçları tamamen müşterinin isteklerine göre belirlenmektedir. Diğer bir deyişle, örneğin birleşimli konteyner ev modelleri de kişiye özel olacak şekilde imal edilebilir. Üstelik bunlar diğer çözümlere kıyasla çok daha verimli ve kullanışlı olacaktır. Zira birleşimli konteyner ev özellikleri ve boyutları, tamamen kişisel isteklere göre belirlenecektir. Konteyner çeşitleri, genellikle sabit bir genişlik, uzunluk ve yüksekliğe sahiptir. Birleşimli konteyner çeşitleri ise böyle değildir. Yukarıda da vurgulandığı gibi, isteğe bağlı olarak üretildiklerinden, herhangi bir ebatta olabilmeleri mümkündür. Diğer bir deyişle, çok sayıda kullanım alanı ve amacı bulunmaktadır.


Birleşimli Konteyner Fiyatları

Aynı nedenle, sabit bir birleşimli konteyner fiyatları listesi de bulunmamaktadır. Birleşimli konteyner fiyatları, talep edilen boyut, özellik ve niteliklere göre her proje için ayrı belirlenir. Bu özel üniteler klasik konteynerlerin tüm avantajlarına sahiptir. Yani yalıtımlı, galvaniz çelikten duvarları elektrostatik fırın boyalıdır ve hava şartlarından etkilenmez. Aynı şekilde, bakım ve onarım masrafları da minimum seviyelerdedir. Lüks barınma, şantiye alanları, sosyal tesisler, kamplar, eğitim binaları, deprem konutları ve sağlık merkezleri olarak kullanılmaları mümkündür. Ekon Konteyner, EKB isimli serisi altında size özel birleşimli konteyner modelleri üretmekte ve uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

 

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi