+90 (544) 679 25 04

WC Duş Konteyner

WC Duş Konteyner


WC Duş Konteyner Nedir?

WC duş konteyner, dış mekanlarda ve inşaat şantiye alanlarında çalışanların duş, tuvalet ve hijyen ihtiyaçlarını karşılayan pratik ve kullanışlı bir çözümdür. Bilindiği üzere, şantiye gibi geçici nitelikteki alanlar için kalıcı tesisata sahip duş ve WC kabinleri imal etmek uygun bir çözüm değildir. WC Duş konteyner çözümümüz, bu sorun için geliştirilmiştir. Portatif yapısı sayesinde, istenilen yere konumlandırılması mümkündür. Şantiye alanları, dinlenme tesisleri, park alanları, tatil beldeleri ve acil yerleşim bölgelerinde kullanılabilir. Hazır iç tesisatı, önceden herhangi bir ön çalışma yapmadan dilediğiniz konumda kullanmanızı mümkün kılmaktadır.

Konteyner Tuvalet ve Duş

WC Duş konteyneri çözümümüz, prefabrik yapısı sayesinde kolayca inşa edilip sökülebilir. İçinde klozet, alafranga tuvalet, duş ve el yıkama lavabosu bulunmaktadır. İsteğe göre, bunların sayısı veya çeşitleri artırılıp azaltılabilmektedir.  Dış duvarda boyalı galvaniz saç, iç duvarda ise PVC lambiri kullanılmıştır. Çatı kaplaması natürel galvaniz saç olup, pencereleri PVD doğramadır. Dış kapısı, izoleli saçtan imal edilmiştir. İç kapılar ise, PVC veya Amerikan kapı sistemlerine uygundur. WC Duş konteyner zemini, sızdırmaz epoksi kaplama ile örtülüdür. Bu sayede, maksimum düzeyde sızdırmazlık elde edilmiş ve gerek hijyen, gerekse de ekolojik açıdan bir sorun yaşanmaması sağlanmıştır. Zemin ve iç yüzey kaplamaları kolayca temizlenebilir, leke ve kir tutuculukları ise son derece düşüktür. Yangına dayanıklı malzemeler kullanılmış olup, alev almayan ve tutuşmayan materyallerden üretilmiştir. Tadilat ve bakım masrafları hemen hiç bulunmamaktadır.

Uygun Fiyatlı WC Duş Konteyner Tuvaletleri

WC Duş konteyneri çözümümüz, standart planlarla sunulduğu gibi, arzunuza uygun ölçülerde de üretilebilmektedir. WC Duş konteynerleri dâhil tüm konteyner çözümlerimiz, kullanım amaçlarınıza uygun olarak özelleştirilebilmektedir. Genişlik, büyüklük, renk ve model bakımından pek çok seçeneğimiz mevcuttur. Yüksek kalitede malzemeler kullanılarak imal edilen ürünlerimiz, kullanıldıkları ortamdan bağımsız olarak maksimum seviyede performans gösterecek ve sizi ek çözümler arama derdinden kurtaracaktır. WC Duş konteynerimiz hazır halde ve montajı yapıldıktan sonra istediğiniz bölgeye nakliye edilmektedir. Doğrudan kullanmaya başlamanız mümkündür. WC Duş konteyneri fiyatları ise rakiplerimize kıyasla son derece uygun seviyelerde olup, bütçenize en uygun hale getirilebilmektedir.

WC Duş Konteyner Çeşitleri

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi